Vastmaken van een Wasbare Zwemluier

11-07-2016 om 13:51 uur

Wat veel knoopjes!! Wat moet ik daar mee doen? Snap ik dat wel? 

Ja hoor, het vastmaken van de wasbare zwemluier van Pandababy is heel eenvoudig. Eigenlijk exact hetzelfde als een normale luier, alleen nu heb je drukknoopjes in plaats van klittenband. Het zijn niet de beste foto's maar zo kun je wel op een duidelijke manier zien hoe het werkt. 

Het werkt hetzelfde als een normale luier. Alleen nu maak je met drukknoopjes de zwemluier op de juiste maat in plaats van plakkertjes.

Dit is een voorbeeld van een stand op het middeltje. Daarna maak je met de 3*3 drukkers de maat voor de billetjes.

De bovenste 3 drukknoopjes maak je vast aan de onderste 3 drukknoopjes. Is je kindje wat groter maak je de bovenste rij vast aan de middelste en voor de grootste stand laat je ze los.

Dit is een voorbeeld van een wasbare zwemluier op de allerkleinste stand.

Kom je er niet uit of heb je nog andere vragen mail dan gerust naar info@tweeonsgeluk.nl of stuur een WhatsApp bericht naar 06-23309048.

Producten | Bestelinformatie | Veelgestelde vragen | Algemene Voorwaarden | Over Ons | Veiligheid & Privacy | Contact